Historie

Naše agentura byla založena v roce 1991 za účelem zvučení a hraní diskoték. Diskotéky jsme hráli vždy na svém zvukovém a světelném aparátu. Akce to byly spíše jednorázové, později jsme přešli na smluvní sjednávání a také stálé provozování diskoték. Začínali jsme hrát již prakticky každý týden v sobotu či v pátek, především to byly akce pořádané námi či přímo majiteli. Brzy se ukázala naše dobrá spolupráce a zájem o nás, především ve spolehlivosti našeho DJ teamu. Byli prostě ještě v té době agentury či DJ´s, kteří slíbili, ale nesplnili - tedy v den konání akce odmítli nebo se nedostavili na danou akci vůbec. Takoví DJ´s jsou i dnes !!! Toto se u naší agentury nikdy nestalo, ba naopak jsme dokázali tyto akce vždy zachránit. Vypadá to, že si naši provozovatelé zvykli na náš profesionální přístup a právě proto jsme si udělali dobré jméno.

V roce 1996 jsme zakoupili na leasing pro diskotéku Shabo v Uhlířských Janovicích světelný a zvukový aparát za cca. 200000,- Kč. Předností této aparatury bylo nadčasové zakoupení scanů D250 a laserového simulátoru, čímž jsme předčili konkurenci v okolí působnosti. V zápětí jsme získali zakázku v Sázavském klubu zvaném Chechták. Hráli jsme tam od středy do neděle včetně. Pronajímatelem byl v té době Michal Kinský. V té době jsme rozvinuli další spolupráci s jistým panem Václavem Vondráčkem ve Hradových Střímelicích. Tam prakticky působíme dodnes. Při působení v těchto lokalitách jsme přibírali další víceméně nárazové akce v Choceradech, Samopších, Okrouhlu apod. V Sázavě jsme dohráli v roce 1998. Během působení v Chechtáku se DJ Majk seznámil s nynějším DJ Vojtechem hrajícím v současnosti v klubech po celé republice. Tenkrát jsme začínali míchat techno muziku na gramofonech. DJ Vojtech se také postaral o přepracování výzdoby Chechtáku.

V diskotéce Mezno (poblíž Tábora) jsme zrealizovali záměr agentury hrát na celý náš aparát, tedy vlastně dva aparáty pro diskotéky. Chtěli jsme se přesvědčit jak to vypadá když ve velkém sále máme jen náš skromný aparátek!! Jak se to povedlo? Posuďte sami - viz fotogalerie. Technické zázemí této diskotéky bylo myslím dost slušné na svou dobu nekonkurenční, tedy: 6 scanů, 8 miniefektů, strobo 1500W, 2 výrobníky mlhy, 4 subwoofery, 6 středovýšek a výkon 10x300W tj. celkem 3kW na zvuku!! Poslední z pořádaných akcí v Mezně byla Semtex párty s DJ´s Agentem, Vojtechem, Majkem a živé vystoupení hudebního skladatele techna Hurvajze, který hrál techno na bicí. K této akci jsme si ještě pronajali od agentury WILD music videoprojekci a také laserové simulátory, prostě bomba!!!

Poté bylo naše působení přesunuto, opět s rozdělením aparátu, do Maršovic. Ke hraní tehdy přibylo sezónní působení v lokalitách sportareálu v Samopších a ve sportareálu v Tichonicích kde působíme také dodnes. V dubnu 2000 byla část aparátu pronajata do diskotéky v Domašíně u Vlašimi. Tam také občas hostujeme - jedna z povedených akcí byla diskotéka s vystoupením kapely Děda Mládek ilegal Band.

V současnosti jsme z důvodu již nedostatečného místa na adrese sweb.cz/agenturamajk a dále zrušení FTP přenosu u provozovatele Sweb.cz vytvořili tyto nové stránky na vlastní placené doméně majk.cz. Bohužel se nám nevedlo zprovoznit tuto doménu dříve a tak se Vám chci zároveň omluvit za toto zpoždění. Tyto stránky bychom rádi chtěli neustále zlepšovat k Vaší spokojenosti. Je to zároveň i zpětná vazba k vyjádření Vašich pro nás tak velmi důležitých názorů. Pokud jste byli na našich akcích a pokud Vám v hlavě zůstal nějaký názor, neváhejte prosím a sdělte nám Vaše vyjádření buď v Knize návštěv nebo v hlasování v našich anketách...

Děkuji Váš DJ Majk, ředitel agentury


[ Zpět ]